„Morbum evitare quam curare facilius est" (łac.) LEPIEJ ZAPOBIEGAĆ NIŻ LECZYĆ

Możesz skorzystać z ciekawych, tematycznych szkoleń, realizowanych przez naszą Kancelarię w dwóch formułach:

SZKOLENIA OTWARTE każdy może wziąć w nich udział

Praktyczne szkolenia z różnych tematów prawnych i podatkowych organizowane przez nas od czasu do czasu, na które zapraszamy pracowników z różnych firm naszych Klientów, zainteresowanych daną tematyką. W tej formule my zajmujemy się organizacją szkolenia i proponujemy osobom zainteresowanym udział w najbliższym terminie i miejscu, najczęściej w Warszawie.

SZKOLENIA ZAMKNIĘTE dla zamkniętego grona pracowików jednej firmy lub kilku firm

Możemy przeprowadzić szkolenie w Twojej Firmie na terenie całego kraju lub np. pojawić się przy okazji Waszego wewnętrznego firmowego spotkania, także wyjazdowego, jako jeden z punktów programu. Jesteśmy otwarci i elastyczni w kwestii wyboru formuły, miejsca i czasu szkolenia, które okażą się dogodne dla Ciebie lub Twojej Firmy.

TEMATY prowadzonych przez nas szkoleń

DOKUMENTOWANIE I ZABEZPIECZENIA TRANSAKCJI ORAZ WINDYKACJA

„Najważniejsze aspekty dokumentowania i zabezpieczania transakcji handlowych oraz dochodzenia należności w obrocie gospodarczym”.

PODATKI 2019

„Najważniejsze zmiany dotyczące podatków PIT, CIT, VAT oraz ordynacji podatkowej obowiązujące od 1 stycznia 2019 r”

RODO

„Ochrona danych osobowych w świetle Unijnego Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO)”

RĘKOJMIA, GWARANCJA, PRAWA KONSUMENTA

„Prawne i praktyczne aspekty zawarcia umowy sprzedaży w świetle praw i obowiązków z tytułu rękojmi, gwarancji i niezgodności towaru z umową.

PRAWO PRACY

„Zatrudnianie pracowników – prawa i obowiązki pracodawcy wynikające z aktualnych przepisów prawa”

VAT

„Odwrotne obciążenie VAT w budownictwie”

Naszą zaletą jest fakt, że …. nie jesteśmy firmą szkoleniową!

Praktyczna wiedza przekazywana przez osoby prowadzące szkolenia wynika z ich własnych wieloletnich doświadczeń zawodowych. Zagadnienia omawiane są w sposób zrozumiały, komunikatywny, z naciskiem na praktyczne i „życiowe” aspekty stosowania przepisów i rozwiązania oparte na przykładach, słowem: minimum teorii, maksimum praktyki. Po szkoleniu każdy uczestnik otrzumuje certyfikat potwierdzający udział oraz materiały szkoleniowe drogą elektroniczną.

W przypadku wstępnego zainteresowania udziałem w którymś z w/w szkoleń skontaktuj się z nami. Otrzymasz niezobowiązująco propozycję dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb. Udział w szkoleniu i pozyskana praktyczna wiedza potrafi przełożyć się bezpośrednio na wymierne oszczędności i korzyści finansowe Twojej Firmy!