Księgowość kadry i płace

Nasza propozycja obejmuje pełne i kompleksowe prowadzenie księgowości, kadr i płac każdej Firmy w formie Księgi Przychodów i Rozchodów lub w formie Ksiąg Rachunkowych (tzw. „Pełna Księgowość”) oraz pełną obsługę kadrową i płacową Twoich Pracowników i współpracowników. Jesteśmy przygotowani do obsługi każdej Firmy, niezależnie od branży, wielkości i ilości pracowników/współpracowników. Możemy przygotować dla Ciebie indywidualne rozwiązanie, ściśle dopasowane do twoich potrzeb. Więcej informacji na stronie: www.ipsofinanse.pl .

CO NAS WYRÓŻNIA?

NADZÓR MERYTORYCZNY Doradców Podatkowych

W tym dodatkowo możliwość korzystania przez Ciebie z konsultacji z Doradcą Podatkowym na warunkach zawartych w umowie dotyczącej obsługi księgowo – kadrowo – płacowej

MULTIDYSCYPLINARNOŚĆ Księgowość oraz Prawo, Podatki i Windykacja w jednym miejscu

Możliwość skorzystania przez Ciebie w jednym miejscu z wielu usług, np.  konsultacji z doradcą podatkowym, porady prawnej adwokata lub radcy prawnego czy usług windykacyjnych. Wielu naszych Klientów docenia wygodę takiego rozwiązania!

Jeśli posiadasz własną wewnętrzną księgowość lub korzystasz już z zewnętrznych usług księgowych, kadrowych i płacowych i nie chcesz z nich rezygnować, nasz Dział Księgowości oraz Dział Doradztwa Podatkowego może okazać się istotnym wsparciem merytorycznym dla Ciebie, Twojej Księgowej (-ego), Kadrowej (- ego) i innych Pracowników oraz uzupełnieniem w zakresie wybranym przez Ciebie np. poprzez możliwość uzyskania porady lub opinii Doradcy Podatkowego w bieżących sprawach budzących wątpliwości merytoryczne.

W przypadku zainteresowania z Twojej strony prosimy o kontakt, umówimy się na niezobowiązujące spotkanie w tej sprawie, albo e-mailowo poprosimy Cię o wypełnienia krótkiej ankiety, na podstawie której będziemy mogli przygotować dla Ciebie indywidualnie dopasowaną propozycję współpracy w zakresie obsługi księgowej kadrowej i płacowej Twojej Firmy.