Przekształcenia zmiany formy prawnej, zakładanie firm

To jedna z naszych specjalizacji prawno – podatkowych. Jeśli zastanawiasz się nad tym, czy Twoja Firma jest prowadzona w najkorzystniejszej z możliwych dla Ciebie obecnie form prawnych, nie wahaj się skontaktować z nami. Bez względu na to czy prowadzisz firmę w formie jednoosobowej działalności, spółki cywilnej, spółki jawnej czy spółki z o.o., umów się na niezobowiązujące i bezpłatne spotkanie. Biorąc pod uwagę kilka istotnych parametrów oraz Twoją indywidualną sytuację, przedstawimy Ci „za i przeciw” innych możliwych, korzystnych dla Ciebie rozwiązań. Każdy przypadek analizujemy wielowymiarowo, biorąc pod uwagę indywidualne preferencje i cele przyświecające właścicielom Firmy oraz jej indywidualną sytuację. Po pierwszym bezpłatnym spotkaniu, jeśli będziesz zainteresowany, zaproponujemy Ci konkretne działania oraz przedstawimy ich koszty. Wtedy sam będziesz mógł podjąć decyzję. Jeśli nie masz czasu (choć nie zajmiemy Ci go dużo, szanując go) lub nie możesz spotkać się z nami terenie aglomeracji warszawskiej, możesz dowolną drogą (np. za pomocą komunikatora, telefonicznie, mailowo) wysłać nam zapytanie, skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie i omówimy telefonicznie interesujące Cię zagadnienie. nie.

Wybierz najlepszą dla Ciebie formę prawną Twojej Firmy

1.

Co mogę zyskać na zmianie formy prawnej mojej firmy? Czy moja firma jest prowadzona w najkorzystniejszej z możliwych dla mnie form prawnych?

2.

Chcę założyć firmę – co jest dla mnie lepsze: działalność gospodarcza czy spółka?

Zanim podejmiesz decyzję w sprawie wyboru formy prowadzonej działalności gospodarczej umów się z nami na bezpłatne i niezobowiązujące spotkanie. Zakładając nowy podmiot gospodarczy lub prowadząc już swoją Firmę powinieneś wziąć pod uwagę różne „za” i przeciw”, zalety i wady prowadzenia działalności w zależności od formy prawnej i Twojej indywidualnej sytuacji. Każda z tych form w inny sposób wiąże się z Twoją odpowiedzialnością osobistą, obciążeniami podatkowymi, składkami ZUS, kosztami księgowości itp. Pomożemy Ci zdecydować, która forma działalności w Twojej konkretnej sytuacji będzie dla Ciebie najkorzystniejsza, biorąc pod uwagę różne aspekty jej prowadzenia, także koszty. Zlecając założenie firmy nam oszczędzasz czas, zakładając Twoją firmę prawie wszystko możemy zrobić za Ciebie.

Jeśli prowadzisz już działalność gospodarczą, przedstawimy Ci potencjalne korzyści płynące ze zmiany formy prawnej Twojej Firmy i możliwe sposoby jej dokonania, a Ty mając wiedzę sam zdecydujesz, czy to co Ci zaproponujemy okaże się rozwiązaniem odpowiednim dla Ciebie i czy zechcesz skorzystać z naszej pomocy dotyczącej założenia, zarejestrowania lub zmiany formy prawnej Twojej Firmy. Dzięki naszej multidyscyplinarności możesz zlecić nam kompleksowo wszystkie lub tylko wybrane przez Ciebie czynności prawne , podatkowe i księgowe związane ze zmianą formy prawnej, a także dalszą obsługą Twojej Firmy w wybranym przez Ciebie zakresie.