Procesy sądowe gospodarcze, cywilne, karne, prawo pracy

Szukasz adwokata lub radcy prawnego w związku z czekającym Cię lub toczącym się procesem sądowym? Chcesz złożyć pozew do sądu? Otrzymałeś wyrok/pismo/decyzję z sądu i potrzebujesz kogoś, kto pomoże Ci dalej poprowadzić sprawę? A może to Ty zostałeś pozwany i nie wiesz jak się bronić? Możesz dowolną drogą (np. telefonicznie, mailowo, za pomocą komunikatora,) wysłać nam zapytanie dotyczące interesującego Cię zagadnienia,. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie i najpierw bezpłatnie i niezobowiązująco omówimy Twoją sprawę. Jeśli się zdecydujesz na nasze usługi, nasi adwokaci i radcy prawni przygotują wszystkie niezbędne dokumenty i będą reprezentować Cię w Twojej sprawie przed sądem jako Twoi pełnomocnicy procesowi. Działamy na terenie całego kraju, przed każdym sądem powszechnym, w każdej instancji, po stronie powodowej lub pozwanej.

PROCESY SĄDOWE

1.

Jestem zmuszony pozwać kogoś (firmę, dłużnika, os. fizyczną, instytucję) do sądu, czy możecie mi pomóc i ile to kosztuje?

2.

Zostałem pozwany do sądu. Jak możecie mi pomóc i ile to kosztuje?

Zacznijmy od bezpłatnej wstępnej analizy Twojej sprawy, możemy umówić się na spotkanie lub skontaktować się telefonicznie i omówić Twoją sprawę. Zapewne poprosimy Cię o przesłanie nam mailem posiadanych przez Ciebie dokumentów i informacji, na podstawie analizy których będziemy mogli przedstawić Ci Twoje możliwości, szanse na wygraną oraz wszystkie koszty, zawierające zarówno nasze proponowane wynagrodzenie jak i koszty sądowe, egzekucyjne, administracyjne , notarialne itp. Wtedy będziesz mógł podjąć decyzję co dalej.

NASI ADWOKACI I RADCY PRAWNI specjalizują się w szczególności w sporach sądowych z zakresu:

  • Prawa Cywilnego i Gospodarczego
  • Prawa Pracy
  • Prawa Budowlanego
  • Prawa Karnego
  • Prawa Rodzinnego i Spadkowego
  • Prawa Administracyjnego
  • Prawa Zamówień Publicznych
  • Prawa Upadłościowego i Restrukturyzacyjnego
Ważne! W przypadku gdy otrzymałeś dokumenty z sądu, od komornika, z urzędu (pozew, nakaz zapłaty, postanowienie , decyzję itp.) nie zwlekaj! Mogą biec terminy, po upłynięciu których skuteczne złożenie stosownych odpowiedzi może być niemożliwe lub skutkować negatywnymi konsekwencjami.